a

O nás

O nás

U nás sa nebudeš nudiť! Práve taký je náš GYM - BENEFIT GYM , rozdelený na dve miesta , takže jednosmernosť u nás nenájdeš. Funkčné fitness, v ktorom nájdeš veľa možností svojho rozvoja a ako benefit, starostlivosť o svoje telo - masérske služby + správne nastavenie tvojej stravy. Našim zámerom je, aby si sa cítil lepšie fyzicky, ale bol aj v psychickej pohode. Sme vhodný komplex pre Vás? Dúfame, že áno . Pravidelným cvičením u nás získaš benefit formou odmien /cashback/- viac informácií nájdeš v cenníku.

ŠTUDENT- neboj, nezabudli sme ani na teba. Aj preto sme prispôsobili služby smerom k Tebe. Veríme, že v našom gyme nájdeš vhodné miesto pre svoj rozvoj a vhodne strávený čas.

BLOG

ZÓNA 1 – Pošta

Funkčná zóna, v ktorej nájdeš čo potrebuješ, od kardio strojov, fitness stroja, trávnajtej plochy , silovej časti, hrazdy . Skupinové a individuálne tréningy vedené pod osobným trénerom nebudú chýbať v našej ponuke služieb. Tréneri tu budú nato , aby práve tebe pomohli formovať tvoju postavu + pomáhali ti v cieli za dosahovaním výsledkov + dbali na tvoje zdravie , a pomáhali ti pri rôznych problémoch pohybového aparátu.

a

ZÓNA 2- Plaváreň

Zona piroposobená pre milovníkov vonkajšieho cvičenia na spôsob SPARTAN RACE tréningov .Kombinácia vonkajšieho priestoru s vnutorným a pri pojem SPARTAN race si každy vie povedať - ano aj ja sa budem pripravovať na RACE u nas. Tréningy pod vedením trénera - určené pre uplných začiatočníkov až pokročilých.

Zavrieť

Štúrova ulica, Svit 059 21
Budova pošty (zozadu)
email: info@benefitgym.sk

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok – Piatok:
07:00 – 21:00

Sobota:
07:00 – 16:00

Nedeľa:
07:00 – 16:00

Sledujte nás
About